Reklam
Bugun...
MÜNECCİM OLMAYA GEREK YOK


T.S VİZYON TURGUTLU
252
 
 

3. lig 1 gurupta ilk yarı tamamlandı. İlk yarıdan önce ve ilk yarıdan sonra TS VZYON adı altında kaleme aldığım yazıların irdelenmesi ve incelenmesini istiyorum. Pazar Günü turgutlusporun düşüş yaşamasının ışıkları ne zamandan beri yandığını. Yapılan basın toplantılarında bize destek verin ifadelerinin ardından bir yazımda tam destek olarak yazdığım yazı sonrası bundan tam 150 gün önce İRADE OLMAYINCA İFADE OLMUYOR BAŞLIKLI YAZIM,

Bundan tam 135 gün önce  Erzurum spor galibiyeti ardından yazdığım GALİBİYET yazısı.

Bundan tam 120 gün önce yazdığım  DEVRE yazısı

Bundan Tam 110 gün önce GÜLÜN YAPRAKLARINI YOLDULAR.

Bundan tam 90 gün önce SİLİVRİ MACI DÖNÜM NOKTASI OLSUN,

Bundan tam 82 gün önce HADİ YOLUNUZ AÇIK OLA.. 

Bundan tam 75 gün önce BİZDE YEDİK 

Bu yazılarımızla zaten bugünün geleceğini belirtmiştik. Ha bunun için müneccim olmaya gerek yok. Bir ben değil birçok kişi bunu görüyordu. Şimid eski yazılarımı okumanızı tavsiye ediyorum. Bu yazının alt kısmına indiğinizde daha önce tüm yazdığım yazılar altta size sunulmuş vaziyette. Bugünün geleceğini sizde görün istedim.

Dün Mac sırasında ve maçtan sonra kulağıma gelen duyumlar oldu. Büyük Şehir Takımı Turgutluya verecek diye. Bu altyapıyı çalışmalarını Manisa Büyük Şehir Belediye takımının Turgutlu spor Tesislerine Çöreklenmek olarak algılıyorum. Bunu da daha önce yazdım. Çöreklendiği gün o yazımızı da gündeme getireceğiz.

Ha Manisa Büyük şehir belediye spor değil de Turgutlu spor olarak sahaya çıkacaksa o zaman hem Cengiz ergün2e büyük başkan derim. Hem turgay Şirin’e başardın başkan derim.

Saygılar..  

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
 YUKARI