Reklam
Bugun...
İbrahim Erdik Yazdı; Ey Sen Sultan Alpaslan'ın Torunu; Damarlarında ki Asil Kanı Kirletmek Yakışmaz Tarihin Şanlı Evlatlarına


İbrahim ERDİK
ibrahimethemerdik@hotmail.com
 
 

Ey sen Sultan Alpaslan’ın Torunu; Damarlarımızda dolaşan asil kanı kirletmek yakışmaz şanlı tarihin evlatlarına…

 

Son yıllar da uyuşturucu kullanımdan gerçekleşen ölüm sayılarının aşırı derece de arttığı gibi adını duymadığımız uyuşturucu türleri de oldukça artmış durumdadır.

 

Uyuşturucu kullanımı 9, 10 yaşlara düştüğü gibi üniversite şehirlerinde genç kızlarının dahi uyuşturucu kullandığı aşikâr ortadadır.

 

Bakkaldan çerez alırcasına kolay ulaşılabilmesinden ötürü son 6 yılda uyuşturucu kullanımı tam tamına 17 kat artmış durumdadır.

 

Sokak aralarında, köşe başlarında, okul önlerinde, mekânlarda uyuşturucu temini sağlayan halk ağzında torbacı olarak adlandıran şahısların kolay para kazancı kazanmak adına yaptığı bilinmektedir.

 

Fakat 2017 yılında Askeri ve Emniyet güçlerimizin zorlu çalışmalar ve yoğun çaba vermesine rağmen Ülkemize giren flakka adlı içicilerini zombiye, insanlıktan çıkmış bir salgırgana dönüştüren uyuşturucudan sonra bunları sokak satıcılarına (Torbacılara) temin eden baronlara, dış ülkelerden uyuşturucu pazarlayan mihrakların amacının para kazanmak olmadığını bilmek gerekir.

 

Türk Gençliğini şuursuzlaştırmak bitirmek demek Türkiye Cumhuriyeti Devletini ileriye dönük bitirmek silmek demektir.

 

Sokak aralarında, köşe başlarında, okul önlerinde, mekânlarda uyuşturucu temini sağlamak

Türk Gençliğini şuursuzlaştırma operasyonunun en güçlü parçası olmaktır buna keza uyuşturucu kullanımı yapan Türk Gençliği de bu operasyona bilinçsizce destek sağlamaktadır.

 

Aldığınız her kaçak sigara nasıl Türk Askerine kurşun olarak geri dönüyorsa, kullanılan her uyuşturucu türü Türk askerine kurşun olarak geri dönüyor ve Türk Devleti’nin Kahraman ordusu askersiz olsun, Türk Gençliği şuursuzlaşsın, Onurlu Tarihi lekelensin diyerek verdikleri mücadelenin en büyük maddi manevi sağlanıyor.

 

Ey Sultan Alpaslan’ın, Fatih’in Torunları Mustafa Kemal Atatürk’ün Evlatları ne diyor İstiklal Şairi Akif ;  ‘’Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kandadır. ‘’  Damarlarımızda dolaşan asil kanı kirletmek yakışmaz şanlı tarihin evlatlarına…

 

Titre ve Kendine gel Uyuşturucu kullanma kullandırtma… Damarlarında ki Asil Kanı Kirletme…

 

 

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti İç işleri Bakanı 
Sn. Süleyman SOYLU beyefendiyi bugün yapmış olduğu okul etrafında ki uyuşturucu satıcılarının ayaklarını kırın açıklamasından dolayı Türkiye Cumhuriyetinin Bir Vatandaşı Olarak Teşekkürlerimi Sunuyor Tebrik Ediyorum…  

 

İbrahim Erdik 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
 YUKARI