Reklam
Bugun...


Reklam
MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'YE ÇAKICI'DAN Teşekkür Açıklaması
Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi'nde kalan son Kabadayı Alaattin Çakıcı Devlet Bahçeli'nin kendisi ile ilgili yaptığı açıklamaya basın danışmanı gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile cevap verdi.

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ'YE ÇAKICI'DAN Teşekkür Açıklaması

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi’nde kalan son Kabadayı Alaattin Çakıcı Devlet Bahçeli’nin kendisi ile ilgili yaptığı açıklamaya basın danışmanı gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile cevap verdi.

Kamuoyuna Saygılarımla arz ederim.
Ömrünü adı gibi devlete adayan Sayın Bahçeli’nin mecliste benimle ve arkadaşım Kürşat Yılmaz’la ilgili Ayrıca Tüm kader mahkumları ile ilgili söylemlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
Ben ÜLKÜCÜYÜM hiçbir Parti gözetmeksizin ölçüm Devletin bekasıdır. Seçimlere 15 (onbeş ) gün kala mutlaka bir yazı daha yazacağımın bilinmesini isterim. 24 Haziranda yapılacak seçimler, Milletimize İslam dünyasına ve yaşadığımız coğrafyaya hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz eder. Devletimizin bekasına gönül vermiş 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza Saygılarımla arz ederim .

NOT: Bu yazımda hiçbir partiyi işaret etmiyorum işaretim birlik ve beraberlik içerisinde 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına işaretim devletimizin bekasıdır.Mutlaka seçimlere 15 gün kala geniş bir yazı yazacağımı milletimize Saygılarımla arz ederim. ALAATTİN ÇAKICI


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
 YUKARI